BROUCI BAND - Beatles Revival - absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Skupina se již od začátku snaží o co nejvěrnější interpretaci skladeb z každého alba či singlu. K hudbě Beatles přistupuje se stejným respektem jako umělec interpretující klasickou hudbu a její velikány. Tajemstvím úspěchu "Brouků" je jejich pozornost pro každý detail. Každá harmonie, každá akordová změna, hudební část - může to být i orchestrální part a mnoho dalších detailů - to vše musí zaznít. Jsou-li tyto "ingredience" smíchány, nevzniká nic jiného než magický zážitek a dokonalá iluze živého vystoupení The Beatles.

Beatles revival BROUCI BAND nemají jenom dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají i na image. To dokazují např. dvě sady kopií obleků, které Beatles používali na svých koncertech nebo originální Beatles Boots. K dosažení naprosté zvukové autentičnosti používá skupina originální nástroje (Rickenbacker, Höfner, Gretsch, Epiphone) a aparaturu (VOX), které používali sami The Beatles. Výjímečná produkce zlomí i toho nejzarytějšího a nejkritičtějšího posluchače. O tom svědčí jejich mimořádný úspěch i množství nadšených fanoušků.

Skupina dosáhla mnoha úspěchů, jako například účinkování ve známé Royal County Hall v Londýně, ve Španělském sále Pražského hradu za účasti prezidenta ČR nebo prvního místa a ocenění "Nejlepší skupina" na festivalu revivalových skupin v Polsku. Vystupovala též při příležitosti slavnostního otevření SAZKA ARÉNY nebo centra Palladium v Praze. BROUCI BAND se objevili i v mnoha televizních pořadech jako Zlatá mříž (Tv Nova), Nikdo není dokonalý (Tv Prima), v pořadu NE-E (Tv Nova) o dvojnících atd. A nejen to! Byli vybráni i jako předkapela britské legendy URIAH HEEP v rámci jejich BEST OF TOUR v Čechách a na Slovensku. Účinkovali též v hudebním pásmu Brouci Františka Ringo Čecha, úspěšném muzikálu inspirovaným životem a hudbou The Beatles na Nové scéně v Bratislavě a muzikálu Brouci v Divadle Spirála v Praze.

Hrají ve složení:
Ondřej Skoumal (John Lennon) - doprovodná kytara, zpěv
Štěpán Drábek (Paul McCartney) - baskytara, zpěv
Jan Chvátal (George Harrison) - sólová kytara, zpěv
Nikola Nižník (Ringo Starr) - bicí, zpěv

Typy nástrojů a aparatura, které beatles revival BROUCI BAND používají k produkci:
"John" - Epiphone "1965" Casino, kopie Rickenbacker 325, VOX AC30
"Paul" - signature Höfner 1962 "Paul McCartney" Violin bass
"George" - Gretsch G6122-1962 Chet Atkins Country Gentleman, Rickenbacker 360/12, VOX AC30
"Ringo" - bicí Ludwig

Typy kostýmů:
"Sullivan Suit" - přesné kopie černých obleků, které na sobě měli Beatles mimo jiné i během prvního vystoupení ve slavné show Eda Sullivana.
"A Hard Day's Night Suit" - do detailu ušité kopie šedých obleků, které Beatles používali v roce 1964 a které je možné vidět i ve scénách filmu "Perný den"

Typy akcí, na kterých beatles revival skupina BROUCI BAND vystupuje:
koncerty v divadlech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, muzikálové show, plesy, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, trnkobraní, Silvestrovské akce, firemní a PR párty, televizní pořady, soukromé akce, kluby, doprovodné kulturní programy výstav, sportovních akcí, opening akcí a módních přehlídek, jako předskokani známých domácích i zahraničních hvězd a mnoho dalších...