NOVINKY    BIOFRAFIE    DISKOGRAFIE    GALERIE    VIDEO    KONTAKT   

G A N G

 

 
2012: Ke kapele přichází staronový zpěvák Fany Stehlík
 
2008: V jižní Americe se ztrácí zpěvák Peter Lipčák, kapela pokračuje s přestávkami pouze ve třech.
 
2005: Dochází ke znovuobnovení Gangu za podpory staronového spoluhráče Miroslava "Sanctus" Saidla - bubeníka Igora "Indyho" Glombici - mnicha a znalce Indie, dále pak baskytaristy Honzy "Kobry" Matouše - nikdy nevíš co udělá a mladého zpěváka  bohémského vzhledu Petera Lipčáka.
 
1996 a 2000 byly učiněny pokusy o vytvoření živé podoby Gangu ale díky časové zaneprázdněnosti  a životních nástrach - ať už radostných (víno, jídlo a jiné požitky, zpěv) či neradostných (práce, málo peněz, povinnosti) všech zúčastněných se toto nepodařilo.
Byli to: 1996: Miroslav "Sanctus" Saidl, Fany Stehlík, Jan Semotán, Jarda Spěvák/  2000: Miroslav "Sanctus" Saidl, Jiří Markvart, Ivan Čermák, Tom Pavelka, Martin Voděra.
 
1996:  Byly natočeny dva hudební videoklipy, z nichž jeden vyhrál soutěž v hitparádě SOS v TV Prima - Málo mě znáš a Umírám
 
1996: Vznikl studiový projekt kytaristy skupiny Laura a její tygři "Miroslava Saidla" a podílely se na něm přední pěvecké a hudební hvězdy Českého rockového a popového nebe jako např. : ALEŠ BRICHTA (ARAKAIN),VILÉM ČOK MARTIN POŠTA (LAURA A J.TYGŘI), JOSEF VOJTEK (KABÁT), FANY STEHLÍK (VITACIT), ILONA CSÁKOVÁ, FRANTIŠEK HONIG (DELIRIUM, NOVÁ RŮŽE), aj.
 
1994: Vznikl název skupiny a členy se stali : Miroslav "Sanctus" Saidl, Fany Stehlík a Petr "Klepkin" Svatoch